Logo
30 Червня 2019, 15:15
Теги: субсидія

Стало відомо, хто влітку залишиться без субсидій

Субсидія на літній період нараховується тим сім’ям, яким допомога на оплату послуг ЖКГ була монетизована, та у яких станом на травень-червень немає заборгованості за комунальні послуги.

А тих, хто має заборгованість за комуналку, знову переведуть на безготівкову систему видачі субсидій, при якій грошей на руки не видають, а тільки враховують їх у комунальній платіжці. При цьому, субсидії отримуватимуть не всі. Крім того, тим громадянам, хто свідомо намагається обдурити державу, отриману допомогу прийдеться повертати, пише Today.

Субсидії будуть позбавляти українців, які отримали у спадщину нерухомість або авто: квартиру – більше 120 кв. м., будинок – більше 200 кв. м. Крім того, якщо ви зробили покупку більш ніж на 50 тисяч гривень, то ви також не зможете отримати субсидію. У цей список входять і ті, хто на даний момент не працює та не стоїть на обліку в Центрі зайнятості, так як держава вважає, що такі люди працюють нелегально.

З 1 липня 2019 року прожитковий мінімум в Україні відвищується до 1963 грн, що буде враховуватися при розрахунку розміру субсидій для господарств. Середньомісячний дохід члена сім’ї поділять на два прожиткових мінімума, помножать на 15% і на загальний дохід сім’ї. Отримана сума – це і буде обов’язковий платіж за комуналку, а решту має покрити держава.