Logo
23 Грудня 2014, 19:07

Стало відомо, як виглядатиме пам'ятник Іванові Павлу ІІ в Івано-Франківську (ФОТО)

У міськвиконкомі 23 грудня відбувся третій етап конкурсу проектів пам'ятника папі Іванові Павлу ІІ. Перше місце журі віддало скульптурі Данила Книшука.

7

Новий для міста пам'ятник планують встановити  у сквері на вулиці Івана Павла ІІ, поруч з перетином вулиць Миру та Ярослава Пстрака.  На конкурсі було представлено вісім ескізів  від п'яти авторів, повідомляє Галка.

«Нарешті в нас є достойна кількість учасників. Маємо п'ять  робіт у бронзі, дві у камені й один пам'ятний знак, — зазначив головний архітектор міста Володимир Гайдар. — Хотілося б побачити рух до сучасного і теперішнього відтворення,але в усіх роботах є консерватизм. Присутнє бажання чогось нового, але автори ще не знають, як це зробити».

Перше місце журі віддало проекту скульптора Данила Книшука та архітектора Володимира Мартинюка. Висота пам'ятника —  три метри. Вартість, така ж як і більшості конкурсних скульптур,  - приблизно 50-60 тисяч доларів. Автор відзначив, що монумент можна виготовити з білого мармуру, а можна з дешевшого українського світло-сірого  граніту.

1

3

2

4

5

6