Logo
25 Липня 2019, 11:57

Верховна Рада: з ким із нардепів попрощаються у парламенті

ЦВК от-от оприлюднить дані 100% електронних протоколів дострокових парламентських виборів, але вже очевидно, що більшість «досвідчених» політиків, які провели у Верховній раді тривалий час, програли нинішню кампанію. «Слово і Діло» пропонує подивитись, які народні депутати зі стажем не потрапили до складу нової Ради, а хто зі старожилів, незважаючи на тренд на нові обличчя, знову стане парламентарем.

Звертаємо увагу на долю тих нардепів, які були народними обранцями п’ять скликань і більше.

Вже відомо, що «старійшини» Ради Юхима Звягільского, який не пропустив жодного скликання з часів незалежності України, цього разу у парламенті не буде, проте він і не намагався скласти конкуренцію новачкам. Натомість по мажоритарці маловідомі представники Зекоманди перемогли одіозних політиків, що вже «вросли» в округи, які розцінювали як власну вотчину. Зокрема, не пройшли до парламенту нардепи Костянтин Жеваго та Сергій Ківалов, які пережили по шість скликань кожен.

І хоча запит українців на оновлення влади реалізувався повною мірою, десяток олдскульних нардепів все ж потрапили до нової Ради за списками «Батьківщини», «Опоплатформи – за життя», «Європейської солідарності» або як самовисуванці.