Logo
24 Серпня 2019, 09:33

Стартував прокат фільму, де знявся відомий франківець

Прем'єра стрічки в Україні відбулась 22 серпня .

Про це йдеться на Держкіно.

У фільмі задіяно міжнародний акторський склад, включаючи європейських та українських зірок; 11-річна онучка Юрія Артеменка Поліна Печененко зіграла зокрема головну роль Поліни, силач з Франківська Василь Вірастюк зіграв глухонімого вікінга, який закоханий у принцесу, Яна Новікова зіграла принцесу, а співачка Джамала — роль фрейліни королеви.

Поліна нічого не знає про своє минуле і батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою та двоюрідним братом. Ті таємно планують позбутися дівчинки в день її народження, щоб отримати таємничу спадщину – кіностудію. Поліні вдається втекти, і вона вирушає в небезпечну подорож світами інших кінофільмів. Тут дівчина знаходить нових друзів, за допомогою яких вона має розгадати всі загадки та здійснити головну мету цієї дивовижної мандрівки – дізнатись правду про власну родину.

Режисером, співпродюсером та співавтором сценарію стрічки є Оліас Барко. Продюсерами – Оліас Барко, Денис Іванов, Єгор Олесов.

Проект фільму «Поліна» став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно. Агентство виділило на створення фільму 10 млн 800 тис. грн., що становить 20% від кошторисної вартості виробництва.

Також саундтрек до фільму написав Pianoboy, який сьогодні виступить в Івано-Франківську.