Logo
30 Березня 2021, 10:47

Степанов: Прикарпаття за кілька днів може стати "помаранчевим"

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов прогнозує перехід найближчими днями Івано-Франківської області в помаранчеву зону.

За його словами, захворюваність на COVID-19 зростатиме в країні до 15 квітня, про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24".

“На сьогодні є 11 регіонів, які внесені до червоного рівня епіднебезпеки. Решта регіонів на помаранчевому рівні, Херсонська область - на жовтому. Водночас ми бачимо покращення ситуації в тих регіонах, які першими зайшли на червоний рівень — Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька. Там ситуація майже повністю стабілізувалася. Думаю, найближчими днями Івано-Франківська область за показниками може буде переведена на помаранчевий або жовтий рівень епіднебезпеки”, - сказав Степанов.

Міністр нагадав, що питання загальнонаціонального жорсткого карантину буде розглядатися, якщо більше 50-70% регіонів опиняться в червоній зоні.

За словами міністра, зростання захворюваності на COVID-19 триватиме мінімум до 15 квітня. "Ми прогнозуємо зростання кількості хворих ще протягом двох тижнів, щонайменше до 15 квітня. Ми розуміємо, що у нас буде загострення ситуації. Але умови адаптивного карантину, якщо його виконують, дозволяють стабілізувати ситуацію в регіоні. І ми рухаємося таким чином", - сказав Степанов.