Logo

Студентка Прикарпатського університету стала переможницею чемпіонату України з самбо (ВІДЕО)

27 – 30 січня у Львові проходив чемпіонат України серед молоді (18 і 20 років) зі спортивного і бойового самбо, що має статус відбору до національної збірної, яка у квітні виступить на європейській першості в Естонії.

Про це йдеться на сайті ПНУ.

У складі збірної команди Івано-Франківської області виступила Яна ВОЛОШИНЮК, студентка I курсу спеціальності “Фізична культура і спорт” факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Студентка-спортсменка здобула золоту медаль у ваговій категорії до 54 кг та увійшла до складу збірної України, яка вже в квітні виступить на чемпіонаті Європи в Естонії.

До участі у змаганнях студентку-спортсменку підготували – Євген Боднарук, заслужений тренер України, старший тренер національної збірної команди України з самбо; Андрій Микитин, старший тренер молодіжної національної збірної команди України з самбо; Сергій Курилюк, тренер-психолог, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.