Logo
3 Січня 2022, 18:22

Студентки ІФНМУ зібрали 70 тисяч гривень для допомоги онкохворим дітям

Студентки четвертого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Юлія і Тетяна Барбанові протягом листопада і грудня збирали кошти для онкохворих малюків та підлітків. Цього року їм вдалося зібрати рекордну суму — понад 70 тисяч гривень.

Вже 14 років у день святого Миколая маленькі пацієнти відділення онкогематології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні отримують подарунки. Сестри Барбанові долучаються до акції дев’ять років поспіль. Мета — аби діти не залишилися без подарунків від Святого Миколая та швидше одужували. Спершу дівчата організовували в лікарні концерти, а потім вирішили допомагати матеріально.

З кожним роком ініціатива набирала обертів. Якщо в перший рік студентки-медики назбирали 2 тисячі гривень, то цього року вдалося акумулювати 65350 гривень на банківську карту і ще 5000 гривень готівкою.

«Висловлюємо подяку всім людям, які долучились до збору коштів, — говорять дівчата. — Ми допомогли 13 діткам , які найбільше потребували цих грошей. Ще раз переконуємось, що на світі дуже багато хороших і добрих людей. Сподіваємося, ця традиція продовжиться і щороку до акції долучатимуться ще більше людей».