Logo
5 Серпня 2019, 07:55

Студентки Прикарпатського університету здобули путівку на світове змагання з баскетболу

Жіноча команда Прикарпатського університету імені Василя Стефаника — БК "Франківськ-ПНУ" 3х3 у фінальному матчі в Португалії обіграла команду місцевого університету Авейро з рахунком 11:10 та здобула путівку на світову першість.

У португальському Порто пізно ввечері відбулися фінальні матчі Європейського університетського чемпіонату EUSA з баскетболу 3х3. Після перемоги у півфіналі над німкенями у вирішальному поєдинку баскетболістки Прикарпатського національного університету переграли команду Університету Айвейру (Португалія) з рахунком 11:10 .

Гравчині з Португалії першими відкрили рахунок у грі дальнім влучанням, проте на це наша команда відповіла одразу шістьма балами поспіль: особливо на вістрі атаки в цей час була українка Олеся Малашенко, яка забила три поспіль бали впродовж двох десятків секунд, інформують "Вікна".

Проте, гравчині команди Португалії здаватися не збиралися та зуміли зрівняти рахунок всередині гри — 6:6. Надалі команди йшли нога в ногу до останніх секунд гри, проте кращою ситуація на останніх секундах була все ж у нашої збірної.

У підсумку — важка перемога 11:10 і чемпіонство на Європейській універсіаді, а також — путівка на світову першість.

Колектив ПНУ імені Василя Стефаника щиро вітає чемпіонок Європи, нашу зіркову студентську команду у складі — Вероніки Космач, Ольги Сєвакової, Тетяни Юркевічус, Олесі Малашенко, її головного тренера Юрія Процюка (спортивний клуб «Наука» Прикарпатського університету) та керівника команди — декана факультету фізичного виховання і спорту Ярослава Яціва.

Нагадаємо, що жіноча студентська збірна Прикарпатського національного університету стала чемпіоном Європейської універсіади в 2017 році (Спліт, Хорватія), а минулого року наші баскетболістки стали срібними призерками (Коїмбрі, Португалія).

Шлях до перемоги команди Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на Європейській Універсіаді-2019 виглядав так:

Відбірковий етап (Група «С»):
ПНУ ім. В.Стефаника – Віденський університет (Австрія) – 6:9
ПНУ ім. В.Стефаника – Нантський університет (Франція) – 18:8
Тель-Авівський університет (Ізраїль) – ПНУ ім. В.Стефаника – 6:21
ПНУ ім. В.Стефаника – Академія народного господарства та економіки (Росія) – 21:11

1/4 фіналу: Університет «Szechenyi Istvan» (Угорщина) – ПНУ ім. В.Стефаника – 3:21
1/2 фіналу: ПНУ ім. В.Стефаника – Геттінгенський університет (Німеччина) – 16:15

Фінал: ПНУ ім. В.Стефаника – Університет Айвейру (Португалія) – 11:10.