Logo
16 Лютого 2015, 11:14

Студенти з Єгипту, Туреччини та Китаю познайомили франківців з культурою і кухнею своїх країн (ФОТО)

Представники країн Єгипту, Туреччини та Китаю, які беруть участь у молодіжній програмі обміну AIESEC, познайомили іванофранківців зі своїми культурами на фестивалі "Global Village".

9

Захід відбувся у торгівельному комплексі «Велес», пише Курс.

За словами президента локального комітету AIESEC в Івано-Франківську Христини Червоненко, в цьому році на стажування за програмою в місто приїхали шість студентів з трьох країн. Вони живуть в родинах франківців та навчають дітей англійської мови.

"Зараз у нас перебувають стажери з Туреччини, Єгипту, Китаю. Взагалі за сезон зазвичай приїжає 20 стажерів, але через ситуацію у країні дуже бояться їхати. Ми намагаємось показати іншу країну, яка все ж таки живе, навіть у часи війни", – говорить Христина.

Також дівчина розповіла, що після декількох тижнів перебування в Україні іноземці кардинально змінюють свою думку про країну.

"Коли вони тільки потрапляють в Україну, вони мало що знають про неї, про нас та нашу культуру. У них багато стереотипних уявлень. Але вже скоро, поспілкувавшись із учнями, молоддю, вони міняють своє уявлення про країну", – зазначила Христина.

На фестивалі "Global Village" іноземці розповідали про свої країни, традиції, звичаї, намагались показати особливості культури та навіть навчити азам рідних мов. Українські учні в свою чергу продемонстрували танцювальні та співочі таланти.

Крім того, впродовж всього свята глядачі могли скуштувати національні страви, які приготували іноземні учасники.

8

7

1

5

3

4

6

2