Logo
18 Грудня 2017, 20:05

Сучасні технології, Wi-Fi і дитячий куточок : Новий сервісний центр МВС відкрили в Івано-Франківську (ФОТО)

В Івано-Франківську відкрили новий сервісний центр МВС.

19

Відтепер на Коновальця, 433  надаватимуть послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, довідок про несудимість, а також інші послуги сервісних центрів МВС, пише Біц-Інфо.

Серед основних переваг нового сервісного центру МВС – сучасні технології, система прозорих кабінетів, елекронна черга, буккросинг та дитячий куточок, комфортна зона відпочинку та безкоштовний Wi-Fi. А також спеціально підготовлений клієнтоорієнтований персонал.

Як зазначив заступник начальника головного сервісного центру МВС Артем Коробка,реформа сервісних центрів - це гарний приклад взаємодії між владою та бізнесом, адже Центр відкритий у приміщенні автосалону.

"Відтепер не потрібно бігати від віконечка до віконечка, авсі послуги можна отримати у консультанта. Окрім того на сайті можна глянути завантаженість центру і визначатись чи їхати. Наша реформа - це не лише візуальна зміна. Відтепер франківці будуть здавати екзамени на посвідчення водія за новими тестами. Також працює електронний пробний екзамен. Ми працюємо над запровадженням послуг онлайн. Наприклад, замовлення довідки про несудимість", - каже Коробко.

Варто зауважити, що в новому Сервісному центрі є багато зручностей: дитячий куточок, комфортна зона для відпочинку, електронна черга,   і книги.

Начальник ГУНП в області Віктор Шкутов зауважує, що поліція поступово відмовляється від бюрократичних систем.

"Ми вдячні всім, хто долучився, до створення і оздоблення цього центру, впевнений що громадяни будуть задоволені нашою роботою",- сказав Шкутов.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

15

16

17

18

20

21