Logo
19 Липня 2019, 15:57

Самовисуванець Шевченко звинуватив опонентів у наклепі, однак в залі суду передумав

Сьогодні, 19 липня, в окружному адміністративному суді Івано-Франківської області відбувається суд за позовом кандидата у народні депутати Віктора Шевченка.

Зокрема, вчора ввечері до суду надійшла позовна заява від самовисуванця по №85 округу Віктора Шевченка з вимогою визнати незаконними дії кандидата по мажоритарному №85 виборчому округу від партії "Слуга народу" Едуарда Прощука, пише Типовий Франківськ.

Мова йде про відеоролик розміщений в медіа, мовляв він поширює неправдиву інформацію, а саме те, що Шевченко використовує символіку політичної партії "Слуга народу". Самовисуванець вважає, що таким чином знижується його політичний рейтинг.

На судове засідання з'явилися представник позивача Лукач Сергій та адвокат відповідача Петришин Сергій.

За словами судді Петра Грицюка, позов був поданий із неточностями тож після їх виправлення, його зареєстрували вранці, 19 липня.

Перейшовши до слухання справи суддя зазначив,що на адресу суду надійшло клопотання від адвокатів Віктора Шевченка про залишення позову без розгляду.

Суд залишив без розгляду позовну заяву відповідно до клопотання, яке надійшло від представників Шевченка залишити заяву без розгдяду.