Logo
11 Квітня 2019, 13:08
Теги: суд, Дерещук

Суд у справі Дерещука: свідка процесу примусово доставлять на засідання

Сьогодні, 11 квітня, в Івано-Франківському міському суді продовжили засідання у справі Михайла Дерещука.

На судове засідання з'явивлися потерпілі і захисник, прокурор, обвинувачуваний Дерещук. У підсудного на засіданні був новий адвокат Роман Пічка.

Нагадаємо, на минулому засіданні адвокат Олександр Клименко відмовився від підсудного Дерещука. 

Не з‘явився до суду свідок, не повідомивши про причину відсутності, пише Типовий Франківськ.

Потерпілі та їх захист просить застосувати примусовий привід до свідка, адже він уже двічі не з’являлася на засідання. Прокурор не заперечив, та колегія задовольнила прохання.

Підсудний подав клопотання і попрохав допитати Гладія Олександра та Терлецьку Галину.

За словами Дерещука, Гладія уже допитували у справі, Терлецьку  - ні, через вагітність.

Захист підсудного погодив клопотання, а прокурор заперечив, бо вважає, що ці свідки безпосередньо не були присутні на місці події, а також, каже, це затягне судовий процес. Колегія задовольнила клопотання.

Також підсудний вкотре заговорив про стан здоров'я.

«Ви ставите слова прокурора вище за мої. Стан мого здоров’я значно погіршився. Втім на це ніхто не зважає», - звернувся Дерещук до суддів і додав, що прокурор не подає клопотання у письмовому вигляді.

Тож підсудний висунув клопотання про зміну запобіжного заходу на домашній арешт.

Прокурор просить відмовити, а також наголошує на продовженні терміну запобіжного заходу. Потерпілі та їх захист погоджуються зі прокурором.

Запобіжний захід мав тривати до 20 травня. Колегія прийняла рішення відмовити Дерещуку у клопотанні змінити запобіжний захід на домашній арешт. Та задовольнила прохання прокурора і продовжила термін до 9 червня.

Наступне судове засідання у справі відбудеться 20 травня. 


Нагадаємо, Михайлові Дерещуку інкримінують ч. 1 ст. 115 («Умисне вбивство») та ч. 1 ст. 263 («Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами»).

В липні 2017 року Дерещук здійснив кілька пострілів в 54-річного підприємця, який знаходився в автомобілі «Audi A6». Через отримані травми Ігор Гербін через кілька днів помер у лікарні.