Logo
19 Березня 2019, 16:51

Суд у справі Максима Булієнка: свідок розповіла, як чоловік тримав за ногу з балкону потерпілу

Сьогодні, 19 березня, відбулося судове засідання у справі Максима Булієнка, якого звинувачують у смертельному побитті співмешканки Олександри Щеглової.

На судове засідання з'явився прокурор, обвинувачуваний Булієнко і його захисник, потерпілі з адвокатами, інформує Типовий Франківськ.

Суд допитав у справі свідка потерпілої Галину В.

За словами Галини, з потерпілою Олександрою Щегловою була знайома більше 10 років.

"Олескандра приходила на роботу то з синяком, то з розбитою губою, а одного разу взагалі забігла на роботу і сказала, що Максим її вдарив. Потім забіг Максим і казав, що хоче з нею поговорити, але ми колеги зупинили його і сказали, що вона на роботі. Десь тиждень часу я забирала і відвозила її на роботу", - пригадує жінка.

Відтак додала, що Максим дуже ревнував дівчину до колишнього директора.

Мама, під час допиту, запитала свідка, що Саша просила не казати їй.

Свідок розповіла, що одного разу підозрюваний тримав її за ногу з балкону, за межами балкону.

Мати Булієнка приходила до свідка і просила "пожаліти її сина". 

Свідок розповіла, що зі слів загиблої, коли Максим був тверезий, все було добре. Але коли чоловік випивав - вона боялася його.

"Випадок на балконі вона сприймала як жарт, не вбачала загрози життю і здоров‘ю. А про побої вона довший час все приховувала, попри те, що колеги здогадувалися", - додає свідок.

Крім того, зазначила, що Максим часто приходив на роботу до Саші, але в нетверезому стані він не з‘являвся.

"В період тижня часу, коли я возила її на роботу, Саша багато розповідала. Виглядало, що вона боялась його завжди, оскільки у неї трусилися руки і вона була знервована", - пригадує жінка.

Після допиту свідка прокурор просив про продовження запобіжного заходу тримання під вартою на 60 днів.

Сторона захисту вважає, що причини тримання підсудного під вартою вичерпали себе і просить про зміну запобіжного заходу на домашній арешт.

Суд постановив продовжити тримання під вартою Булієнка до 17 травня 2019 року.

На даний час суд допитав усіх свідків у справі. Планується дослідження усіх речових доказів. Дату наступного судового засідання не повідомили, оскільки узгодити її можливо буде у квітні.

 


 

Нагадаємо, між Максимом Булієнком та його співмешканкою Олександрою Щегловою виник конфлікт. Чоловік відлупцював жінку до втрати свідомості. За декілька днів вона померла у лікарні. Інцидент трапився у грудні 2017 року.