Logo
12 Березня 2019, 11:59

Суд у справі вбивства студентки з Болгарії перенесли через відсутність перекладача

Сьогодні, 12 березня, у Івано-Франківському міському суді продовжується судове засідання у справі студента з Туркменістану Ельдара Астанова, якого підозрюють у вбивстві болгарської студентки Елі Дішлі.

На судове засідання із СІЗО доставили підозрюваного. Прибули сторони процесу - прокурор Сергій Боровик, захисники підозрюваного. Також у справу ввійшов новий адвокат Розмитов.

Через стан здоров'я на засідання не з'явилась перекладач Астанова, інформує Типовий Франківськ.

Захисники обвинувачуваного зазначили, що оскільки українську Ельдар Астанов розуміє віддалено, засідання без перекладача буде грубим попушенням прав.

Крім того, адвокат підозрюваного Розмитов подав клопотання до суду щодо порушення прав його підзахисного. Мовляв, журналісти одного з місцевих видань, опублікували конфіденційну інформацію Астанова та в одному з матеріалів назвали його вбивцею до рішення суду.

Судове засідання у справі перенесли на 18 березня 11.30 годину.


 

Нагадаємо, тіло Дішлі Елі Зія було виявлено, 12 червня 2017 року в ставку села Світанок, Рогатинського району у валізі. Дівчина зникла 1 червня, до поліції про зникнення повідомили 5 червня. За підозрою умисного вбивства у порядку ст.208 КПК затримали студента з Туркменістану, одногрупника потерпілої 1988 р.н. Суд допитав у справі уже кількох свідків.