Logo
6 Листопада 2015, 18:58

Суддя відхилила клопотання про допит “цінних” свідків у справі будівництва на вулиці Відкритій в Івано-Франківську

В Івано-Франківському міському суді відбулося чергове засідання у справі «Санліт-Захід» проти мешканців вулиць Відкрита та Марійки Підгірянки. На судове засідання з’явилися сторони позивача та відповідача,  а от представники міської ради, яких залучали як третіх осіб вкотре не з’явилися на суд не надавши жодного пояснення.

634425_w_300

Сьогодні, 6 листопада, суд перейшов на стадію дослідження доказів та розпочав слухання свідків. Втім спочатку суддя заслухала клопотання від відповідача про виклик на допит ще кількох свідків. Зокрема, відповідач запропонував викликати на судове засідання депутата міської ради Володимира Чорноуса та мешканців вулиці Марійки Підгірянки –  Марію Марків, Марію Єрмакову та Анну Сверичеську, адже за словами відповідача вони мають інформацію щодо подій, які мали місце на земельній ділянці, пише ГК.

Однак, позивач попросив суд ще не викликати свідків, адже слухається спір про перешкоди користуванням земельною ділянкою, яка є у оренді ПП «Санліт-Задіх», а користувачі нерухомого майна не зможуть розповісти суду нічого нового. Крім того, зазначив, що виклик додаткових свідків свідчитиме про затягування справи.

Вислухавши думку позивача та відповідача суддя Мирослава Польська відхилила клопотання.

Так, суд розпочав допит свідків сторони відповідача у справі «Санліт-Захід» проти мешканців вулиць Відкрита та Марійки Підгірянки.

Свідок Василь Радецький проживає на Відкритій із 2004 року. Гаражем, яким користувався колись сусід, зараз користується мешканка Джуган. Василь Радецький зауважив, коли в’їхав у квартиру в 2004 році – гаражі були вже встановлені. З якого часу ними користуються нові власники – не знає, адже не слідкував за цим. Свідок Анастасія Проць, відповідаючи на запитання відповідача, повідомила у залі суду, що  проживає на Відкритій із 1982 року, гараж був встановлений сусідом Іваном Гуменюком приблизно у 1984-1985 роках і користувався ними поки не продав квартиру. Так, з того часу  гаражем  користуються люди, які придбали квартиру.

Також суд допитав свідків зі сторони позивача.

Василь Дейчаківський  зазначив, що перебуває у договірних відносинах із ПП «Санліт-Захід» із ними заключена угода на будівництво.

«Я вивчаю та готую всі документи до будівництва, а під час будівництва контролюю хід робіт. Згідно із угоди мали відбутися геологорозвідні роботи на майданчику, спеціальна техніка мала взяти пробу землі, щоб дати заключення по стану землі. Коли приїхала техніка їм це не вдалося зробити, адже мешканці стали стіною перед технікою і вона навіть не могли заїхати, адже під’їзди були загороджені. Того дня фірма «Геоленд-ІФ» роботи не провела. Ми представили документи мешканцям про договір суборенди ділянки та містобудівні умови та обмеження від архітектури.

30 квітня зібралися підрядники, щоб проводити роботи із обгородження земельної ділянки, але знову не вдалося  зробити задумане. Проти нас зорганізували скликання мешканців будинку, які перешкоджали нам виконувати роботи із огородження землі парканом. Це було протистояння, яке тривало цілий день ми взагалі нічого не змогли зробити. При чому я показував весь пакет документів та декларацію на початок будівництва. Мешканці демонтовували дерев’яні палки для розбивки землі та викидали їх. Про те, що ми будемо встановлювати паркан нікого не попереджували, адже ця земля у нас в суборенді ми приїхали виконувати роботи. Втім перед початком робіт ми пояснили, що будемо встановлювати паркан», – розповів у залі суду свідок.

Так, після допиту всіх свідків суддя Польська перейшла до дослідження доказів матеріалів справи том І, переглянувши близько ста аркушів справи, суддя оголосила перерву. Наступне засідання у справі відбудеться 27 листопада о 13.30 год.