Logo
24 Серпня 2022, 19:02

Судилище над "азовцями": росіяни готують провокацію у філармонії

У тимчасово окупованому Маріуполі квартал з будівлею філармонії, де окупанти готують судилище над бійцями "Азову", зачинено російськими військовими другу добу поспіль.

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив про це сьогодні, 24 серпня.

"Вчора працівникам – робочим в філармонії наказали не виходити на роботу. Вранці до будівлі підїхало три автобуси у супроводі п’яти камазів з військовими. Хто і нащо поки невідомо", – сказав Андрющенко.

За його інформацією, підконтрольні окупаційної владі Маріуполя пабліки повідомили про мінування філармонії і знаходження щонайменше одного вибухового пристрою.

"Ця інформація, з посиланням на "моє джерело в філармонії", схожа на підготовку інформаційного простору до чергової провокації росіян за участі наших захисників. Фактичне мінування в умовах жорстких заходів безпеки в будівлі філармонії та поруч просто неможливо. Тому, звертаємо увагу на розповсюдження такої інформації та просимо розголосу ЗМІ з метою запобігання будь-яких провокацій російською стороною. Як показує досвід – вони досі бояться публічності", – додав він.

Дата початку судилища залишається невідомою, однак сукупність факторів як то закінчення будівельних робіт, нетипова навала російських пропагандистів в Маріуполь свідчить про те, що рахунок може йти якщо не на години, то на дні.

 

 

 

Фото з відкритих джерел