4 Липня 2021, 18:12

Судові охоронці Прикарпаття здобули перше місце у чемпіонаті з рукопашного бою

Співробітники територіального управління Служби судової охорони Івано-Франківщини вибороли перше командне місце у всеукраїнських змаганнях з рукопашного бою.

Про це повідомляє Територіальне управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області.

Після двох днів активних змагань у Вінниці завершився чемпіонат з рукопашного бою серед співробітників територіальних управлінь Служби судової охорони в якому взяли участь 16 команд з усіх регіонів України.

210448528-555434182530713-70563386469307723-n

Такі змагання Служби судової охорони серед співробітників відбулися вдруге, їх метою було визначення найкращих спортсменів серед співробітників які будуть представляти Службу судової охорони на турнірі з рукопашного бою за “Кубок Президента України серед правоохоронних структур”, який відбудеться у серпні 2021 року.

У результаті боротьби із сильними суперниками виборола І призове місце команда з рукопашного бою територіального управління Служби судової охорони Прикарпаття.

Окрім цього, 5 співробітників Івано-Франківського теруправління стали призерами у різних вагових категоріях.