Logo

Світ дитинства у Палаці Потоцьких

В Івано-Франківську відбувся святковий концерт до Дня захисту дітей

В Івано-Франківську маленькі вокалісти та танцівники демонстрували широкому загалу свої таланти.

За їх участі на території колишнього Палацу Потоцьких в Івано-Франківську відбувся вчора, 31 травня, концерт «Світ дитинства», приурочений Дню захисту дітей, що його сьогодні відзначають в Україні.

Концерт було організовано Департаментом культури Івано-Франківської міської ради у співпраці з колективами Міського народного дому та Народного дому «Княгинин». Своє мистецтво численним глядачам презентували танцювальний колектив Міського народного дому, Народний аматорський танцювальний колектив «Галицька веселка», танцювальний ансамбль «Адажіо», юні виконавці Діана Чуйко, Діана Канюка, Кароліна Маковійчук, Єва Панченко, Олександр Йосипенко, Анастасія Шалайко, Злата Слитчук, Христина Бандура, Тетяна Басараб, Христина та Ксенія Слободян, Марта Кабар, Евеліна Герула та інші.

Тематика номерів цілком відповідала святковій сутності концерту: дитинство, мрія, мама, тато, родина і, звісно ж, наша рідна Батьківщина Україна. А ще був танцювальний флешмоб для дітей та їх батьків.

«Свято Дня захисту дітей бере свій початок з далекого 1949 року і в нашому місті стало доброю традицією для працівників культури, які організовують святкуванням всі заклади і установи», - прокоментувала раніше заплановані цьогоріч заходи до Дня захисту дітей директор Департаменту культури Івано-Франківської міської ради Надія Загурська.

В всього, з її слів, на території Івано-Франківської міської територіальної громади заклади культури підготували цьогоріч 42 заходи до Дня захисту дітей.