Logo
25 Липня 2020, 14:45

Талановитих прикарпатців запрошують на кастинг на головні ролі у фільмі «Я і Фелікс»

На головні ролі в стрічці Ірини Цілик «Я і Фелікс» шукають хлопця та дівчину 14- 16 років. Акторський досвід не обов’язковий.

«Я і Фелікс» — повнометражний ігровий дебют режисерки Ірини Цілик. Це екранізація неопублікованого роману Артема Чеха «Хто ти такий?».

Навесні 2021 року він вийде у видавництві Meridian Czernowitz.

Книга й фільм розповідають про дорослішання хлопця Тимофія у 90-х, його сім’ю, друзів, перше кохання та взаємини з колишнім контррозвідником Феліксом, який став частиною його сім’ї. У тизері фільму Фелікса зіграв поет та прозаїк з Прикарпаття Юрій Іздрик, який, найімовірніше, виконає цю роль у самому фільмі.

Команда «Я і Фелікс» шукає також інших акторів на вакантні ролі.

«Для нас не важливий акторський досвід, ми радше шукаємо цікавих особистостей», — уточнює кастинг-директорка Тетяна Симон.

Дівчина та хлопець, які подаватимуть заявки на участь у кастингу, мають бути харизматичними особистостями та вільно володіти українською (вона має бути не просто інструментом, а рідною мовою, якою легко імпровізувати, жартувати і навіть сваритися). Хлопцю бажано вміти грати на фортепіано.

«Нам почали приходити анкети й відео різних підлітків, яких я дивлюся на роль Тимофія в нашому фільмі, і знаєте, я не втримаюсь та скажу: які ж у вас класні діти! Так, на роль зрештою підійде лише один, і це залежатиме від багатьох різних факторів. Я не зможу, на жаль, всім написати якісь фідбеки, але вже зараз просто хочеться сказати вголос — у нас такі круті підлітки!» — коментує режисерка Ірина Цілик.

Фільм продюсують Володимир Яценко («Атлантида», «Додому», «Дике поле») та Анна Соболевська («Додому»). Виробництво «Я і Фелікс» здійснюватиме кінопродакшн ForeFilms.

Зйомки заплановано на осінь 2020 року.

Для участі в кастингу потрібно заповнити форму: bit.ly/2WHtsPk. Анкети приймаються до кінця липня. 

 Довідка:

«Я і Фелікс» — фільм-переможець 13-го конкурсу кінопроєктів Державного агентства України з питань кіно. Стрічка знаходиться на етапі підготовки до зйомок. Прем’єра запланована на листопад 2021 року. Ірина Цілик — українська кінорежисерка, письменниця, авторка поетичних і прозових творів. Членкиня Українського ПЕН. Стала лауреаткою американського кінофестивалю Sundance за найкращу режисерську роботу в категорії світового документального кіно, отримала нагороду за стрічку «Земля блакитна, ніби апельсин».

ForeFilms — кінопродакшн авторського повнометражного та короткометражного кіно, заснований у 2020 році продюсерами Володимиром Яценко й Анною Соболевською. Зараз на різних стадіях виробництва у ForeFilms фільми Валентина Васяновича, Нарімана Алієва, Антоніо Лукіча, Ірини Цілик, Павла Острікова та Катерини Лесик.