Logo
18 Березня 2021, 14:28
Теги: франківці

Тарас Шевченко "заспівав" голосами франківців і потрапив у тренди

Креативний франківський бенд 7TEEN’S презентував нову роботу на слова Тараса Шевченка.

"Яким би був Тарас Шевченко у 21 столітті? Саме це питання ми задали собі напередодні дня народження українського письменника. Відразу згадався популярний вірш "Думи Мої", який кожен українець чув хоча б раз у своєму житті", - розповідають учасники бенду.

Яскраве відео бенд представив 9 березня у день народження Шевченка. Як розповіли керівники бенду, робили все дуже швидко, щоб встигнути у термін.

"Наша команда за 2 дні створила унікальне аранжування, на яке "лягли" слова твору. Після запису пісні у студії почали планувати зйомку. Локацією обрали Франківський Палац Потоцьких. Зйомки відбувались вночі та тривали більше 6-ти годин. Ми любимо робити все оперативно", - ділиться враженнями продюсерка бенду Ірина Батюк.

Разом із роботою, спільно з Університетом Короля Данила, запустили й проєкт під назвою "#КобзарХХІ", який спрямований на популяризацію українського музичного контенту.

"Ми щиро вражені тим, як активно нашу роботу поширили в соціальних мережах. Тож запрошуємо усіх підтримати наш тренд. Якщо ви є у соціальних мережах - знімайте свої відео та публікуйте з нашою піснею під хештегом #КобзарХХІ", - закликають учасники бенду.

Також співаки розповіли, що готують реліз кліпу на пісню «Зорі» гурту KALUSH.

“Презентація нової роботи у колаборації із KALUSH планується зовсім скоро, тому слідкуйте за соціальними мережами. Так круто, що топові українські виконавці підтримують нас та погоджуються на спільні роботи!”, - розповідають учасники бенду.