Logo
1 Квітня 2020, 08:42

Тендер на ремонт дороги Яблунів-Делятин скасували

ДП «Дороги Прикарпаття» скасувало результати тендеру на капітальний ремонт автомобільної дороги Яблунів - Делятин на ділянці км 0+000 - км 5+800.

Замовник скасував тендер «у зв’язку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель», пише Типовий Франківськ із посиланням на Галичину.

Найнижчу ціну на тендері запропонувало ТОВ «Мего ЛТД» (м.Вінниця) - 46,72 млн. гривень. Замовник планував підписати договір з цим підприємством.

Однак, ТОВ «ПБС», яке запропонувало ціну 47,3 млн. гривень подало скаргу на це рішення у постійно діючу адміністративну колегію Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Колегія АМКУ зобов’язала державне підприємство «Дороги Прикарпаття» скасувати рішення про визначення ТОВ «МЕГО ЛТД» переможцем процедури закупівлі.

У підсумку замовник вирішив скасувати торги.

Нагадаємо, що у травні 2019 року жителі Делятина перекрили насичену трасу, а згодом «окупували» кабінет голови Івано-Франківської ОДА з вимогою відремонтувати дорогу. Після цього обласна влада виділила 100 мільйонів гривень на ремонт цієї дороги, які забрали з інших об’єктів. Ділянку дороги в Надвірнянському районі відремонтували. Натомість, за право відремонтувати ділянку дороги в Косівському районі розгорнулась запекла боротьба.

У кінці 2019 року представник фірми-підрядника ТОВ «МЕГО ЛТД» Ігор Кізь сказав: «якщо тендер на ремонт Яблунів-Делятин вчергове відмінять, тоді я можу сміливо заявити, що там є корупційна складова, і область «зациклена» на одному підряднику».