Logo
22 Жовтня 2014, 18:37

«Тепле веломісто» просить ОДА зробити на Набережній першу в Івано-Франківську велодоріжку

Сьогодні ініціатива "Тепле веломісто" передала до Івано-Франківської ОДА офіційного листа на ім'я керівника цієї ОДА пана Гончарука.

велодоріжка

Про це франківські велолюбителі повідомили на своїй сторінці у Фейсбук.

Зокрема, в листі у дипломатично-діловій формі активісти попросили ОДА про такі речі:

  1. В рамках капітального ремонту Набережної ім.Стефаника, облаштувати двосторонню велосипедну доріжку шириною 3 м на всій довжині вулиці зі сторони річки
  2. В місцях перетину велодоріжки з прилеглими вулицями чи дорогами, зниження бордюрного каменю повинно бути здійснено до рівня 0 см відносно проїжджої частини по всій ширині велодоріжки. Кут нахилу перед та після перетину має складати не більше ніж 5 градусів.
  3. Облаштувати велосипедні переїзди через Набережну ім.Стефаника та прилеглі вулиці та дороги поруч з пішохідними переходами із застосуванням дорожніх знаків та розмітки відповідно до ДБН та ПДР України.
  4. Велодоріжку виконати з якісно укладеного асфальту без ям та нерівностей, без бровки, із вертикальним профілем що зебезпечить стік дощової води на газони обабіч доріжки.
  5. Для обговорення детального плану облаштування велодоріжки і його якісної реалізації - скликати нараду за участі всіх зацікавлених сторін, в т.ч. велосипедних спільнот міста Івано-Франківська.

Лист був офіційно зареєстрований в канцелярії ОДА близько 12:00 22.10.2014.

Велолюбителі пропонують іншим громадським організаціям, ініціативним групам, клубам, підприємствам, організаціями тощо підтримати ініціативу і підготувати "листи на підтримку велодоріжки". В листах вони просять підкреслювати важливість безкомпромісно ЯКІСНОГО планування та виконання велодоріжки, а не просто "аби було".

Схожі Новини