Logo
26 Грудня 2022, 20:14

«Ти можеш стати одним з нас»: охочих запрошують до Полку спецпризначення «Сафарі»

"Все починається з однієї людини. Всього одна людина може стати причиною змін. Всього одна людина здатна змінити суть речей, проявити себе в найважчий момент і повести за собою інших. Воїне, я звертаюсь зараз саме до тебе!", - йдеться в дописі франківця, спецпризначенця полку «Сафарі», командира роти Руслана Павлова.

Руслан Павлов зауважує на тому, що варто задуматися над своїм призначенням і можливо, хтось із вас є тією людиною, яка змінить хід битви, проявивши неабияку сміливість та мужність в бою. Або тим, хто буде евакуйовувати з поля бою поранених та рятувати життя бійців як бойовий медик. А може саме завдяки вашим розвідданим, їхнє військо отримає надважливу інформацію, яка стане початком успішного контрнаступу. Або саме хтось із вас, зробить один підготовлений, влучний постріл і снайперська куля переломить божевільні плани одного з офіцерів ворога. Можливо про ваші подвиги будуть розповідати по національних каналах і вас будуть нагороджувати та зустрічати як героя у рідному місті, районі чи селі. Можливо саме ви увійдете в історію.

"Якщо ти зараз читаєш ці слова, і всередині щось відгукнулось, то можливо це саме те, до чого тебе готувала доля. І навіть якщо ти немаєш бойового досвіду, але маєш той самий внутрішній стержень, тоді я тебе запрошую до Полку спецпризначення «Сафарі». Ми поділимось досвідом і об’єднаємо наші сили. Гідність, честь і слава — ось, що отримає кожен наш Воїн. Братерство, повага та спільна мета — ось, що нас об’єднує. Ти зміцниш свій дух, загартуєш волю, та станеш прикладом справжнього чоловіка, яскравим представником мужньої Української нації. Шиврон «Сафарі» носять справжні Воїни. Ти можеш стати одним з нас", - наголосив воїн.

Контакти Полку спецпризначення «Сафарі»:

•Приватні повідомлення на сотрінці Facebook-Полк спецпризначення «Сафарі» НПУ

•Інстаграм сторінка - safari_ukraine в приватні повідомлення.

•Електронна пошта: dobryanskiy.kolos17@gmail.com