Logo
13 Травня 2019, 11:55
Теги: тренінги

Тиждень Подружжя: у Франківську проведуть тренінги та майстер-класи для сімей

Сьогодні, 13 травня, в Івано-Франківську відбулася прес-конференція з нагоди проведення Family practice "Простір для сімейного розвитку".

Це комплекс заходів, приурочених до Тижня Подружжя. З 15 по 25 травня фахівці проведуть ряд тренінгів та майстер-класів, що направлені на популяризацію сімейних цінностей, вирішення проблем у родинах, пише Типовий Франківськ.

Директор БО "БФ "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" о. Володимир Чорній каже, завданням організаторів є донести до людей працю, яка направлена на те, щоб допомогти найбільш уразливим та найбільш проблемним родинам.

"Якщо людина щаслива в родині, то вона буде ефективною в суспільстві. Ми бачимо проблеми, з якими стикається населення у зв’язку із економічною ситуацією і виїздом закордоном через це, проблеми у родин, члени яких стали учасниками бойових дій, сімей переселенців. "БФ "Карітас" із депатраментом молодіжної політики та спорту та Сімейним клубом "Мистецтво бути разом" організовують заходи, щоб допомогти людям зберегти родину і бути щасливими в ній", - додає о. Володимир Чорній.

З 15 по 25 травня в Івано-Франківську фахівці робитимуть усе можливе, щоб дати відповіді на питання, які турбують родин, у яких є певні проблеми, зазначає директор БО "БФ "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ".

О. Володимир Чорній говорить, на завершення усіх заходів відбудеться фестиваль сім‘ї. Але важливіше вирішити проблеми у сім’ях, а організації будь-якою ціною намагатимуться допомогти їм.

Директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Назар Куземко зазначає, з 15 травня в Україні відзначають Тиждень Подружжя, а також Міжнародний день сім’ї.

"Ми концетруємо свою увагу на традиційних сімейних цінностей, а також різними заходами намагаємось сприяти зміцененою родин, допомозі їм", - додає Назар Куземко.

26 травня в Івано-Франківську відбудеться фестиваль, започаткований зовсім нещодавно в місті. Так, цьогоріч він пройде втретє. В його рамках будуть проведені різні заходи, розміщені фотозони, батути, каже директор департаменту молодіжної політики та спорту.

"Не може не тішити, що тепер у третю неділю червня офіційно відзначатимуть і День батька. Цьогоріч святкування припадає на 16 червня", - говорить Назар Куземко.

Координатор центру Підтримки сім‘ї БО «БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» Наталя Іванілова розповідає, сім’я - це наважливіше, що є в житті будь-якої людини.

"Батьки формують те, якими ми будемо в майбутньому, але не завжди це відбувається правильно. І тому, коли людина створює свою сім’ю, вона часто не вміє зробити це належним чином", - розповідає Наталя Іванілова.

Так, з 15 травня у місті пройде низка заходів, майстер-класів та тренінгів. Наприклад, 20 травня відбудеться тренінг "Допоможи мені зрозуміти, ким я хочу стати". Заходи будуть безкоштовними, проте потрібно попередньо зареєструватися. Відбуватимуться вони в Університеті Короля Данила, зазначає координатор центру Підтримки сім‘ї БО "БФ "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ".

Засновник Сімейного клубу "Мистецтво бути разом" Дмитро Андрусів додає, Family practice - дуже хороший захід, який відбувається вперше в Івано-Франківьку.

"Кожна сім’я може відвідати ці заходи і скористатися ресурсами, за допомогою яких сімейна пара може будувати стосунки. Адже кожна справа потребує, щоб над нею працювали. На фестивалі сім’ї родини зможуть гарно провести час і будувати свої стосунки. Одна з головних цілей цих заходів - показати актуальність сім`ї, що вона є важливою для нас і що над хорошими стосунками потрібно працювати", - коментує Дмитро Андрусів.

Серед проблем сучасних сімей засновник Сімейного клубу "Мистецтво бути разом" виділяє здебільшого брак спілкування і очікування.

"Особливо молоді пари, які лише одружуються, очікують від своєї половинки чогось. А потім не отримують того чого хотіли і через це через кілька років розлучаються", - підсумовує Дмитро Андрусів.