Logo
21 Березня 2019, 18:50

У Франківську презентували аналіз передвиборчих програм кандидатів у президенти

У Івано-Франківську ГО “Центр UA” презентувала результати аналізу передвиборчих програм топ-10 кандидатів у президенти.

ГО “Центр UA" відібрало топ-10 претендентів на посаду президента, яких поділили на певні блоки. Та створили інфографіку, яка дає можливість зрозуміти хто з кандидатів може мати певну перевагу у виборах.

«10 аналітиків працювало над цим завданням. Команда ділила програми на блоки, щоб вони були зрозумілими для людей. Багато кандидатів говорять, що потрібно змінювати існуючі програми, реформи, вибори, розвивати освіту, Україна – ЄС, вступ у НАТО, але ніхто з них не пропонує стратегій як це має бути» , - говорить Координатор в Івано-Франківській області у NGO Centre UA Андрій Фендик.

Координатор зазначає, що деякі кандидати не мають чіткої позиції щодо питання війни на сході України, щодо Криму, а також щодо вступу до НАТО чи ЄС.

«Зеленський не мав жодної позиції, але коли ми зателефонували він сказав, "Крим Український і буду старатися повернути його нам". Тобто він з колонки позиції тих «хто нічого не описує про повернення Криму, перейшов до рубрики «загальними фразами»», - сказав Андрій Фендик.

Організація наголошує, що до наступних – парламентських - виборів, вони проведуть ще обширнішу роботу.