Logo

Торік міграційна служба на території Івано-Франківщини виявила 184 неврегульованих мігрантів

На недавній робочій нараді, в ході якої були підбиті підсумки службової діяльності міграційної служби Івано-Франківщини у 2021 році, найбільше уваги було зосереджено на результатах та аналізі роботи у сфері протидії незаконній міграції.

 

Про це повідомила Міграційна служба Івано-Франківської області.

Як наголосив керівник Управління Сергій Саїв, саме функція запобігання та виявлення фактів неконтрольованого перебування громадян інших країн на території України є і на перспективу залишатиметься пріоритетною у діяльності міграційної служби.

 Власне з огляду на ситуацію, яка склалася поблизу кордонів України і лінії розмежування з тимчасово окупованою територією робота міграційної служби має важливе значення для забезпечення як національної безпеки, так і публічної безпеки людей. У цьому плані працівники міграційної служби області налагодили дієву співпрацю і взаємодію з правоохоронними органами, а також оперативно реагували на повідомлення громадян.

Упродовж 2021 року в Івано-Франківській області виявлено та притягнуто до відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень 399 осіб з числа іноземців та громадян України.
Основні зусилля зосереджувалися на виявленні фактів незаконного ( неконтрольованого) перебування іноземних громадян на території України.

Коротко про результати мовою цифр:

- упродовж року, що минув, міграційники Прикарпаття спільно з правоохоронними органами виявили 184 неврегульованих мігрантів;
- стосовно 9 іноземців-нелегалів, які ухилялися від виконання рішень про примусове повернення в країни походження, судами прийнято рішення про примусове видворення з України та затримання з метою ідентифікації та (або) забезпечення примусового видворення. У кожному разі працівники відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС в області з метою виконання у повному обсязі рішень судів супроводжували осіб цієї категорії до пунктів перетину державного кордону;
- щодо 62 іноземців, які порушили правила перебування в Україні, прийнято рішення про заборону подальшого в'їзду в нашу країну на термін від 3 до 10 років;
- порушники міграційного законодавства сплатили на користь держави штрафів на загальну суму майже 700 тисяч гривень.