Logo
1 Січня 2022, 17:08

Трагедія у Косові: МОЗ ініціює навчання з правил поводження з киснем у медзакладах

Міністерство охорони здоров’я спільно з колегами з Державної служби надзвичайних ситуацій ініціюють навчання та консультаційну підтримку закладам охорони здоров’я щодо роботи з киснем.

Про це повідомив перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда під час поїздки до Центральної районної лікарні міста Косів на Івано-Франківщині, де нещодавно сталася пожежа у палаті з хворими на COVID-19.

"Трагедія на Івано-Франківщині стала для всіх дуже дорогим уроком. Тепер ми мусимо бути впевнені, що такого не повториться, тому закликаю усіх медичних працівників долучатися до заходів, які буде проводити МОЗ та ДСНС, і постійно пам’ятати про правила протипожежної безпеки. Ми не можемо наражати на небезпеку людей, які приходять до нас за допомогою та лікуванням”, – наголосив Олександр Комаріда.
Нині лікарня м. Косів працює у звичному режимі, окрім реанімаційного відділення, що постраждало внаслідок пожежі. Та важливо, що усіх, хто потребує медичної допомоги у Косові, також приймають медзаклади Коломиї та Верховини.

Також Олександр Комаріда зустрівся із сім’ями загиблих під час пожежі. За словами заступника Міністра, Уряд готовий допомогти подолати наслідки надзвичайної ситуації:
"Від імені Уряду приношу співчуття близьким людям загиблих та запевняю у готовності допомогти фінансово і надати психологічну підтримку”.

Нагадаємо, 28 грудня у Косівській центральній районній лікарні трапилася пожежа.

Вогонь забрав життя двох пацієнтів. Згодом у реанімації померла медсестра. Також значні тарвми отримали ще двоє медпрацівників.