Logo
23 Червня 2020, 17:46

Франківці уже можуть придбати транспортні картки

В Івано-Франківську стартував продаж транспортної картки. В комунальному транспорті міста всього є три види оплати проїзду: готівкою, електронним платежем (банківською карткою, смс-повідомленням чи мобільним додатком Easy Wallet), а також транспортною карткою «Галка».

Про це повідомляє пресслужба міського голови, пише Типовий Франківськ.

Придбати звичайну транспортну картку наразі можна у 15 кіосках продажу преси, а згодом і у кіосках «Галичини-Табак». З липня її також продаватимуть у комунальному транспорті водії. Про це повідомив директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк. За його словами, транспортна картка коштуватиме 30 гривень і на ній уже буде 8 гривень на оплату двох поїздок у комунальному громадському транспорті.

Поповнення здійснюється через сайт galcard.if.ua, в розділі обслуговування. А також через сайт або мобільний додаток portmone.com.ua в розділі «транспорт». Зовсім скоро можливість поповнити картку буде в терміналах міста.

ЯК ОПЛАТИТИ ПРОЇЗД?

Піднесіть картку до валідатора

Тримайте картку 2 секунди

Очікуйте підтвердження успішної оплати проїзду

Також для одноразової поїздки при розрахунку транспортною карткою передбачена можливість безоплатної пересадки в інший комунальний транспортний засіб впродовж 30 хвилин з моменту першої валідації.

ДЛЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПЕРЕСАДКИ ТРЕБА:

Оплатити карткою проїзд

Протягом 30 хвилин здійснити пересадку в інший комунальний транспортний засіб

Піднести картку до валідатора щоб зареєструвати пересадку безоплатно

!!! УВАГА! У випадку неоплаченого проїзду контролером видається штрафний квиток вартістю 120 гривень.

«Впроваджуємо електронний квиток в непростий час. Пільгова картка продовжує випускатись, а звичайна транспортна вже з’явилась в продажі. Нагадую, що вже з серпня готівковий проїзд в транспорті подорожчає, та проїзд коштуватиме 6 гривень. А це значить, що придбати електронну картку набагато вигідніше – адже ціна буде 4 гривні», – розповідає міський голова Руслан Марцінків.