Logo
11 Квітня 2021, 20:51
Теги: безсоння

Три способи позбутися безсоння

Як відомо, що кожен другий українець зараз в період пандемії страждає безсонням.  Але є кілька простих способів, які можуть зробити сон ефективнішим і міцнішим.

Є декілька простих порад для хорошого сну, пише Типовий Франківськ.

Як відомо, що поганий і короткий сон негативно впливає на нашу активність, роботу мозку і гормональний фон. Щоб все це покращилося потрібно:

Виробити постійний режим сну:

Синхронізувати час засипання і підйому з природним циклом сну і неспання вашого тіла — найкращий варіант для здорового відпочинку. Наш організм здатний запам'ятати час для засинання та пробудження. Тому варто лягати в один час кожен день. Цей варіант набагато кращий, ніж спати однакову кількість годин, але завжди в різний час.  Важливо лягати спати в той час, коли відчуваєте найбільшу втому, щоб швидко заснути та не крутитися вночі.

Регулярні фізичні навантаження:

Знаємо, що після сильного наважнатаження ми відчуваємо знесилення та наш організм потребує відпочинку. Фізичне навантаження налаштовує ваш організм на потрібний цикл і позбавляє від безсоння. Якщо ви не маєте змоги активно тренуватися протягом дня. Можна просто прогулятися 20 хвилин парком незадовго до сну.

Не їжте перед сном та вимкніть гаджети 30 хвилин до сну:

Чим більше часу беж їжі перед сном, тим краще. 

Виявляється їжа на ніч позначається не тільки зайвими кілограмами на вашому тілі, але може призвести до інших ще більш негативних наслідків у вигляді безсоння, безлічі потенційно важких хвороб, і навіть передчасного старіння. Їжею перед сном ми приплюсуємо можливість збити свої біологічні ритми. Тож краще перед сном утриматися від їжі.

Якщо дотримуватися цих порад, то ваш сон буде міцним і здоровим.