Logo
21 Січня 2021, 19:22

Три золота, срібло та бронза: Едуард Прощук привітав прикарпатських борців з виступом на Чемпіонаті України

Днями в Харкові відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби, на якому сильні результати показали прикарпатські борці.

Народний депутат Едуард Прощук привітав борців у їхніх досягненнях та зазначив, що за всю історію участі у чемпіонатах України такого успіху ще не було.

"Жодного разу на змаганнях серед дорослих, за 30 літню історію участі прикарпатців у чемпіонатах України та всеукраїнських змаганнях, не було такого успіху", - відзначив нардеп.

Прикарпатці показали унікальні результати – здобули три золота, два срібла та бронзу: 

Чемпіони України – Андрій Джелеп (вк.61кг.), Ігор Никифорук (вк.70кг), Андрій Свирид (вк.65кг)

Срібні призери чемпіонату України – Іван Білейчук (вк.65кг) та Валентин Блясецький (вк.61кг)

Бронзовий призер чемпіонату України – Ярослав Гурський (вк.61кг)

Двоє чемпіонів України, срібні й бронзовий призери є вихованцями Академії боротьби імені Василя Федоришина (Академія боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина). 

Цей чемпіонат є відбором до збірної України на чемпіонат Європи та інші ліцензійні турніри, де спортсмени отримають шанс поборотися за путівку на Олімпійські ігри.

"Це вкотре доводить, що не дарма рік тому ми відкрили академію. Неймовірно приємно вкладати сили, натхнення та ресурси в Академію і бачити результати та вогонь в очах спортсменів. Щиро вітаю тренерський склад, меценатів й спонсорів – усіх причетних та в першу чергу спортсменів з грандіозним успіхом! Великих злетів та нових досягнень на європейських та світових аренах. Вірю в наших борців та бажаю успіху! ", - каже Прощук.