Logo
27 Березня 2023, 13:02
Теги: Бахмут, бої

Триває найбільш інтенсивна фаза боїв за Бахмут

Ситуація в Бахмуті «стабільно складна», повідомив командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський. Про це він заявив під час візиту на Бахмутський напрямок, повідомляє Міністерство оборони 27 березня, передає Типовий Франківськ.

За повідомленням, Сирський «оцінив обстановку та вжив низку заходів для вирішення проблемних питань», а також ухвалив низку оперативних рішень.

«Триває найбільш інтенсивна фаза боїв за Бахмут. Ситуація стабільно складна. Ворог несе значні втрати в людських ресурсах, озброєнні та військовій техніці, але продовжує вести наступальні дії. Наші захисники в надважких умовах героїчно стримують ворожу навалу і не залишають ворогу шансів реалізувати свої задуми», – заявив він.

Як йдеться в коментарі Сирського, оборона Бахмута «обумовлена військовою необхідністю і ґрунтується на грамотному використанні захисних можливостей міста, зведених укріплень та обладнаних вогневих споруд».

«Ми прораховуємо всі можливі варіанти розвитку подій, та будемо діяти адекватно до обстановки, що склалася», – додав він.

 

 

 

Фото з відкритих джерел