Logo
21 Червня 2024, 18:22

Тривають пошуки 17-річного хлопця на річці Черемош

20 червня до Служби порятунку поступило повідомлення про те, що під час відпочинку на воді зник з поля зору та ймовірно втопився 17-річний юнак, мешканець села Завалля, Снятинської ТГ, Коломийського району, передає Типовий Франківськ.

Під час відпочинку на місцевій річці двох братів 2007 та 2012 років народження, старший хлопець впав у воду, після чого течією його віднесло на більшу глибину, де він зник з поля зору.

До місця було направлено рятувальників, групу водолазних робіт та психолога. Вчора було обстежено близько 4 км вздовж річище річки та прибережної лінії.

Сьогодні пошуки продовжуються з нарощенням сил і засобів. Зокрема проводиться обстеження річище річки Черемош вздовж кордону Івано-Франківської та Чернівецької областей. На місці працюють 25 рятувальників: водолази, гірські рятувальники, мобільно-оперативна група та 8 одиниць техніки, а також обстеження проводиться з допомогою БПЛА.

Окрім цього, для проведення обстеження річище річки Прут на території Чернівецької області до пошуків залучено групи водолазних робіт Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.

"До пошуків також залучені працівники поліції та місцеве населення", - йдеться в повідомленні.