Logo
18 Травня 2021, 20:02

"Трохи нижче неба". В Івано-Франківську презентували фільм про Українських Кіборгів

Прем’єрний показ кінострічки «Трохи нижче неба» відбувся під патронатом голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука

Документальна кінострічка, знята на основі реальних подій, розповідає про історію чотирьох «кіборгів», які загинули у зоні проведення АТО/ООС на території Міжнародного аеропорту «Донецьк». Відеокадри для фільму змонтовано із реальних відео, знятих  воїнами під час оборони  аеропорту.

Презентував фільм автор ідеї та продюсер, військовий Михайло Ухман та режисер Руслан Горовий.  Михайло Ухман зазначив, що стрічка розповідає про молодих людей, які йдуть на війну, не до кінця розуміючи, що то таке війна. Про подію  інформує  Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

"Це — про внутрішній бій, про переживання матерів, про те, що саме відбувалося у стінах Донецького аеропорту. Тобто, це не якийсь екшн. Коли ти приїжджаєш в Дніпро, я вже не кажу про Івано-Франківськ, про Київ, війна взагалі не відчувається. А там, я сам до 2019 року воював, ти перебуваєш в зовсім іншій країні, — каже автор та продюсер фільму Михайло Ухман. — Цей фільм про те, що не всі мають воювати, але якщо ми не проженемо російських окупантів, не зрозуміємо біль тих, хто пережив це все, ні в Івано-Франківську, ні у Львові, ні у Чернівцях думати про благополуччя життя ми не будемо" - прокоментуав продюсер фільму.