Logo
17 Липня 2020, 19:21
Теги: 3D

Цапові скелі, які знаходяться на Долинщині з'являться в 3D

У Витвицькій об’єднаній територіальній громаді, що на Долинщині, створюють віртуальні 3D-маршрути.

У такий спосіб в ОТГ хочуть привернути увагу туристів.

Про це повідомив начальник відділу культури громади Віталій Кульпа, інформують у пресслужбі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

За його словами, днями разом із фотографом компанії Google в громаді вже попрацювали над створенням візуального контенту. Зокрема, відзняли Цапові скелі, урочище «Бовкоти» та церкву Богоявлення Господнього у селі Слобода-Болехівська. 

«Вже цього року наші цікаві місця з’являться на безкоштовному картографічному сервісі Google Maps. Це дасть можливість віртуально зазирнути у найбільш красиві куточки нашої громади та зацікавити туриста», - зазначив Віталій Кульпа.

Представник громади наголосив, що ініціативу вдалось реалізувати за підтримки управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.

Віталій Кульпа зазначив, що у Витвицькій громаді є ще чимало цікавих туристичних місць, які можуть зацікавити туристів. «Будемо брати активну участь у написанні проєктів, так як створення 3D-турів дороговартісна послуга. У громаді є ще безліч цікавих туристичних атракцій, які можуть зацікавити туриста", - відзначив він.