Logo
9 Липня 2024, 10:10

"Це не вперше": у Пентагоні гнівно відреагували на ракетний удар по "Охматдиту" в Києві

Це вже не перший випадок, коли росія завдає навмисного удару по цивільних цілях в Україні. Ця атака вкотре підкреслює необхідність у стримуванні російського правителя путіна та наданні підтримки Україні, заявив речник Пентагону Пет Райдер. 

"Атака на лікарню – не перший випадок, коли росія завдає ударів по явно цивільних цілях в Україні. Це те, що Росія зробила з українським населенням протягом цієї війни", - сказав він.  

Райдер також наголосив, що ракетний удар по "Охматдиту" є нагадуванням, чому США залишаються відданими співпраці з союзниками та партнерами, щоб надати Україні системи протиповітряної оборони, які їй так необхідні для захисту своїх громадян. За його словами, попри те, що швидке отримання цієї допомоги Україні є важливим, також має бути довгостроковий план, який допоможе Україні захистити себе в майбутньому. 

"Я думаю, що те, що ви побачите за підсумками саміту цього тижня, є демонстрацією сили, єдності та рішучості НАТО, особливо в тому, що стосується допомоги Україні в тому, щоб вона могла захистити себе та свій суверенітет", - підкреслив Райдер.