Logo
31 Грудня 2021, 18:21

Ці хитрощі допоможуть розморозити лобове скло за лічені хвилини

Взимку замерзле лобове скло — звичайна, але дуже неприємна справа. Але є певні хитрощі, які допоможуть водіям значно прискорити цей процес. 

 • Як розморозити лобове скло: підручні засоби

  Включити двигун, щоб автомобіль прогрівся зсередини. Це найпопулярніший спосіб, щоб розморозити лобове скло, але ви будете використовувати пальне, яке сьогодні коштує зовсім недешево.

  Накрити покривалом. Перевірений спосіб, який не дає льоду утворитися на лобовому склі. Але при перепадах температури тканина може сама примерзнути до автомобіля.

  Взяти звичайну кухонну сіль. З неї можна приготувати сольовий розчин. Для цього на 1 літр води потрібно взяти 2-3 столові ложки солі. Щоб сіль швидше розтанула, воду краще брати теплу. Обов’язково дайте рідині охолонути, щоб після нанесення лобове скло не тріснуло.

  Використати оцет. Це досить радикальний спосіб, щоб розморозити лобове скло, яким не варто зловживати, адже через оцет металеві поверхні можуть покритися корозією. Щоб приготувати розчин, на одну частину рідини візьміть три частини оцту. А потім просто розбризкайте на лобове скло.

  Зрівняти температуру ззовні і всередині. Щоб лобове скло не замерзало можна спробувати відчинити двері авто на кілька хвилин. Коли поставили машину на холод і провітрили салон, лід та іній на склі утворюватися не будуть.

 

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване