Цієї суботи на стадіоні "Рух" гратиме ФК "Прикарпаття"

У суботу, 7 серпня, в Івано-Франківську на стадіоні "Рух" відбудеться футбольний матч.

Третій тур Першої ліги розпочнеться суботнім поєдинком "Прикарпаття" - "Металіст" (Харків).

Команди зійдуться між собою на полі франківського стадіону "Рух". Початок матчу о 18:30.

Івано-франківська команда вдало розпочала новий сезон, на виїзді розгромивши дебютанта Першої ліги "Ужгород" з "сухим" рахунком 6:0.

Проте, у 2-му турі "Прикарпаття" – зазнало першої поразки у грі із "Олімпіком", пропустивши у свої ворота 2 м'ячі.

"Ми готувалися до важкої гри. По першому тайму було видно: хто з суперників першим заб'є - той і переможе... Так сталося, що "Олімпік" зумів вийти вперед. Ми полізли відіграватися, провалили центр поля, отримали другий гол у свої ворота... У другій половині матчу програли багато боротьби. Намагалися замінами освіжити гру в атаці, проте це нам не допомогло.
Чи вплинула на нас велика перемога в першому турі? - Абсолютно ні! Ми забули ту гру з "Ужгородом" і готувалися в робочому режимі. Ніякої ейфорії ні у кого не було. Якби сьогодні змогли втілити свою ігрову перевагу в першому таймі в голи - все закінчилося б по-іншому. Але маємо те, що маємо", - прокоментував цей матч головний тренер "Прикарпаття" Олег Рипан.