Logo
22 Серпня 2023, 18:58

Цими вихідними в Івано-Франківську відкриється найбільший ТРЦ

Офіційно свої двері торгово-розважальний центр Veles Mall, що на вул. Вовчинецькій 225 А, відкриє 25-27 серпня. Крім цікавої розважальної програми та приємних сюрпризів для дітей і дорослих, дні великого відкриття стартують великим благодійним збором на придбання 100 ударних дронів для прикарпатських підрозділів на передову. Його організаторами є ТРЦ Veles Mall спільно з Координаційним центром Save Ukraine Now. Власне, початковою сумою в банці став 1 млн грн, перерахований для ЗСУ найбільшим в Івано-Франківську торгово-розважальним центром.

«Кожен крок у розвитку міста – крок до майбутнього, яке ми творимо власноруч. Сьогодні наше обов'язкове завдання — формувати комфортне середовище для франківчан. Свої зусилля ми зосередили на допомозі захисникам і захисницям Прикарпаття, адже відкриття Veles Mall не відбулося б без амбітної й сміливої цілі задля підтримки наших військових на фронті. Саме завдяки їм ми продовжуємо мріяти і жити, боротися і працювати», - зазначив засновник ТРЦ Veles Mall Сергій Пукіш. 

Організатори закликають жителів і гостей Івано-Франківська долучатися до великого збору задля перемоги і допомоги нашим військовим. Щоб зібрати необхідну суму для закупівлі 100 дронів-камікадзе можна задонатити як у дні офіційного відкриття, так і в подальшому за відповідними банківськими реквізитами. 

«Дякуємо ТРЦ Veles Mall за чудову ініціативу та перший 1 млн грн благодійного внеску! Дрони є одним із найнеобхідніших і найдієвіших засобів, які допомагають нашим захисникам наближати Перемогу», - зазначив представник Координаціійного центру Save Ukraine Now Тарас Герула. 

Запрошуємо завітати до ТРЦ Veles Mall на офіційне відкриття, 25-27 серпня, щоб цікаво й корисно провести дозвілля разом із родиною. 

У програмі: майстер-класи, виступи місцевих музичних гуртів та драмтеатру, танцювальний флешмоб для дорослих і дітей, стильні фотозони тощо. А в суботу, 26 серпня, на всіх відвідувачів очікує музичний сюрприз: виступ відомої співачки MamaRika, що триватиме близько години.