Logo

ЦНАП у Франківську запровадив нову послугу для жінок: мати-героїня

Департаментом молодіжної політики та спорту ініційовано запровадження нової адміністративної послуги: "Підготовка клопотання про присвоєння почесного звання "Мати-героїня".

Про це повідомляє Департамент молодіжної політики та спорту.

Рішенням виконавчого комітету від 05.01.2022 року №3 "Про адміністративні послуги" зазначену послугу затверджено та внесено до переліку адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Івано-Франківської міської ради в Департаменті адміністративних послуг.

Запровадження послуги спростить процес подачі документів матерям, які мешкають у віддалених старостинських округах, адже тепер не потрібно буде їхати до обласного центру, а достатньо буде звернутися в територіальний підрозділ ЦНАПу у тому населеному пункті, де мешкає сама заявниця.

До слова отримати почесне звання України "Мати-героїня" може будь-яка жінка, яка народила та виховала до 8-річного віку 5-ро та більше дітей.

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

1. Заява матері.
2. Копія паспорта матері (при наявності паспорта нового взірця в формі ID-картки додатково подається довідка з єдиного демографічного реєстру про реєстрацію місця проживання)
(4 примірники).
3. Копії свідоцтв про народження дітей (4 примірники).
4. Копія свідоцтва про смерть у разі смерті дитини
(4 примірники).
5. Характеристика матері (з місця роботи/місцевих органів виконавчої влади) (оригінал і 3 копії).
6. Копії документів про освіту кожного з дітей (атестат, диплом) (4 примірники).
7. Характеристики дітей з навчального закладу, якщо дитина навчається або з місця роботи, якщо працює (щодо кожної дитини окремо) (оригінал і 3 копії).
8. Копії свідоцтв про шлюб, або зміну прізвища, імені (у разі одруження/розлучення) (4 примірники).
9. Документ, виданий органом внутрішніх справ, про наявність чи відсутність відомостей стосовно дітей, які перебувають на обліку правопорушників, що не досягли 18 років, у тому числі звільнених із спеціальних виховних установ (оригінал і 3 копії).
10. Довідка про наявність або відсутність судимості матері, яку представляють до нагородження та кожного з дітей, яким виповнилося 14 років (оригінал і 3 копії).
11. Копії грамот, дипломів, подяк, свідоцтв, листів (за наявності) для визначення внеску жінки у розвиток творчих здібностей дітей, формування у них високих духовних і моральних якостей (4 примірники).

Примітка:

- копії документів подаються разом із оригіналами для звірки або нотаріально завірені).

*копія електронного паспорту громадянина України може бути надано за допомогою застосунку Дія.