Logo
11 Листопада 2019, 11:50
Теги: об'єкти

Цьогоріч на Прикарпатті реалізували 6 об'єктів інфраструктури

Про це розповіли сьогодні, 11 листопада під час онлайн-наради у голови ОДА Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів.

Директора департаменту будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури ОДА Володимир Рачкевич, розповів про реалізацію програм і проєктів регіонального розвитку і зазначив, що через департамент будівництва проходить 30 програм, пише Типовий Франківськ.

"На Івано-Франківську область передбачено 282 мільйони. Станом на 11 листопада по області отримано 199 мільйонів, освоєно 102 мільйони. Причинами не освоєння коштів є довге проведення тендерних процедур. Другою причиною є стан співфінансування. Зараз тривають процедури ще по 6 об’єктах", - зазначає Рачкевич.

Він додає, що залишилося зробити поточні ремонти 4 ділянок доріг. 

В цьому році з 51 проєктів зданими можуть бути 6. 45 об'єктів будуть або перехідними або законсервованими зазначив шмигаль. Це для нас буде прикладом, як не треба формувати державний фонд регіонального розвитку. Тому, наступного року в першу чергу 50% має йти на мости і дороги. Плюс розробка проектно-кошторисна документацiя.  Інші 50 % будуть йти на об’єкти соціально-економічної сфери, і 70 % об`єктів, які будуть внесені в державний фонд регіонального розвитку мають бути зданими у 2020 році», - регламентує очільник Прикарпаття Денис Шмигаль.