Logo
22 Липня 2020, 13:39

Цьогоріч сезон безкоштовних екскурсій у Франківську скасовано

У зв’язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією, викликаною поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, IX сезон безкоштовних екскурсій в Івано-Франківську скасовано.

Про це інформує пресслужба обласної державної адміністрації, пише Типовий Франківськ.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 (зі змінами) на період дії карантину, зокрема, забороняється:

«проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім проведення кінопоказів у приміщеннях кінотеатрів та заходів закладами культури, за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра».

З 1 липня в Україні діє оновлений тимчасовий стандарт організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину. 

Водночас повідомляємо, що рівень захворюваності в Івано-Франківській області контрольований, тож запрошуємо на літній відпочинок у Карпати.