Logo
13 Січня 2021, 18:48
Теги: Нло

ЦРУ оприлюднило розсекречені дані про НЛО: Тепер їх можуть завантажити усі охочі

Американський письменник Джон Грінвальд оприлюднив на своєму сайті Black Vault більш як 700 документів Центрального розвідувального управління США щодо невпізнаних літаючих об'єктів (НЛО).

Відомство надало йому ці дані в межах закону про доступ до інформації.

Про це пише New York Post, передає Громадське.

Грінвальд подав запит на отримання даних щодо НЛО. Його запит стосувався сотні документів, тому зрештою ЦРУ просто зібрало їх на компакт-диск та надіслало письменнику.

Відомство передало письменнику сотні зображень у низькій якості. Він конвертував їх у формат pdf та зробив доступними для завантаження для всіх охочих. Інформацію можна завантажити як окремо, так і архівом.

Однак передані письменнику дані не містять інформації про знайдених прибульців та їхніх кораблів. 

Одним із найбільш інтригуючих є сильно відредагований документ, який показує, що колишній помічник заступника директора ЦРУ з питань науки і техніки проявляв інтерес до одного конкретного неназваного об'єкта. Посадовцю цей предмет показали, а той сказав, що з ним необхідно робити. Однак його відповідь залишається засекреченою.

У ЦРУ підтвердили, що оприлюднені Грінвальдом дані стосуються розслідувань щодо НЛО. Письменник також анонсував, що дослідники з його сайту продовжують з'ясовувати, чи існують інші документи щодо НЛО, які у ЦРУ досі не розкрили.