Logo
15 Червня 2019, 08:44

ЦВК зареєструвала учасника АТО в кандидати у нардепи по 89 округу в Снятині

21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної ради.

На минулому тижні Центральна виборча комісія розпочала реєстрацію кандидатів на мажоритарних округах в Івано-Франківській області, пише Типовий Франківськ.

Відтак ще один кандидат з'явився по 89 одномандатному виборчому окрузі з центром у місті Снятин. Ним став Володимир Зузяк.

ЦВК дані про Куйбіду: народився 28 липня 1986 року в місті Косів Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач сектору з питань мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату, Косівська районна державна адміністрація Івано-Франківської області, безпартійний, проживає в місті Косів Косівського району Івано-Франківської області, судимість відсутня, самовисування.

У 2015 році Зузяк балотувався в мажоритарному окрузі до Івано-Франківської облради від партії "Народний контроль".

Загалом від Прикарпаття зареєстрували ще чотирьох кандидатів.  

 

Ними стали: прикарпатців Роман Вірастюк та Іван Данилів, які балотуватимуться по виборчому окрузі №84 з центром у Тисмениці та №86 з центром в місті Долина, відповідно. 

А блогер та журналіст Василь Крутчак йтиме на вибори по одномандатному виборчому окрузі №88 з центром у місті Коломия.

Також Центральна виборча комісія зареєструвала лікаря Віталія Куйбіду. Він складе конкуренцію по окрузі №84 з центром у Тисмениці Роману Вірастюку.