Logo
16 Листопада 2021, 15:21

Туреччина поставить в Україну ще дві лабораторії для біологічного захисту лісів від шкідників та хвороб лісу.

Туреччина поставить в Україну ще дві лабораторії для біологічного захисту лісів від шкідників та хвороб лісу.

Про це інформує Державне агентство лісових ресурсів України.

На цьому тижні в Україні перебуває делегація Генерального директорату лісового господарства Турецької Республіки. Делегацію очолював керівник департаменту охорони та захисту лісу Хакан Рагіпоглу. Разом із ним прибули Озгур Топрак – завідувач відділу лісового карантину та Сезер Кая – біологиня відділу боротьби зі шкідниками та хворобами лісу.

Мета приїзду турецьких колег лісівників-лісопатологів – вивчення негативного впливу патологічних явищ на лісові екосистеми України, а також обмін досвідом та обговорення подальшої співпраці у напрямку дослідження процесів, пов’язаних із захистом лісу від біотичних та абіотичних чинників.

На нараді сторони обговорили передачу в Україну двох лабораторії для біологічного захисту лісів від шкідників та хвороб лісу. Крім того, лісівники із Туреччини проведуть два тренінги для наших представників галузі.

Команда із Туреччини продемонструвала програмний продукт, яким вони користуються під час проведення лісогосподарських заходів.

Співпраця з Генеральним директоратом відбувається в рамках виконання Угоди про співпрацю в галузі лісового господарства між Урядом України та Урядом турецької Республіки.