Logo
8 Жовтня 2020, 20:37
Теги: смарт-гід

Туристи зможуть досліджувати Івано-Франківськ разом із смарт-гідом WalQlike

Відпустка кличе з усіх сторін, але всюди завзятих туристів оточують лише бар’єри. Це не привід сумувати, адже це чудовий шанс дослідити свою рідну країну від А до Я. На допомогу прийде кмітливий гід WalQlike у вашому смартфоні.

Безкоштовний мобільний додаток українських розробників відкриває Україну й запрошує всіх охочих до мандрів робити це разом. Нещодавно квест-екскурсії стали доступними в Івано-Франківську.

Користування WalQlike приваблює своєю простотою та ефективністю, пише Типовий Франківськ.

Завантажуючи безкоштовний додаток на Google Play або App Store, ви відкриваєте новий шлях подорожі — нестандартний, цікавий та сучасний.

Вам варто обрати лише своє місто, тематику туристичної гри та натиснути кнопку «старт». А далі просто пориньте в пригоду: смарт-гід WalQlike супроводжуватиме вас від однієї локації міста до іншої, пропонуючи кмітливі загадки на уважність, коротку історичну справку про місце й цікаві факти та поради від місцевих.

Під час проходження квесту, ви можете зупинитися, щоб поласувати горнятком кави або ж зробити яскраві селфі та одразу ж поділитися ними в соцмережах через мобільний додаток. Подорож минає в вашому ритмі без зайвих рухів. Окрім того, вас вразить різноманітність доступних тем квест-екскурсій. Обрати щось дуже інформативне чи пригодницьке, дізнатися більше про відомих мешканців міста чи порозгадувати символи старовинних садиб — вирішувати вам і вашому настрою.

Квести в Івано-Франківську нададуть вам новий погляд на туристичне місто. Автор захопливих пригод — місцевий екскурсовод Андрій Костишин — заохочує досліджувати місто по-справжньому, відчути його та «прожити» крізь легенди, місцеві байки, долі відомих особистостей та таємниці старовинних фортифікаційних стін.

Культурна ініціатива WalQlike стрімко розвивається й продовжує відкривати мандрівникам міста України, даруючи живі й цікаві враження.

Наразі ви можете знайти квест-екскурсії у таких містах, як Київ, Львів, Чернігів, Тернопіль, Чернівці, Одеса, Кам’янець-Подільський, Дніпро та Івано-Франківськ. Найближчим часом WalQlike завітає ще й до Харкова. Слідкуйте за новинами, анонсами та ініціативами проекту на сторінках у Facebook та Instagram.

Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.