Logo
9 Листопада 2019, 11:30
Теги: туризм

Туристичні вказівники допоможуть мандрувати Космачем

Активісти підбили підсумки акції "Мандруючи Космачем", яка стартувала у серпні.

Облаштування та ознакування кількох туристичних маршрутів на території села Космач Івано-Франківської області провели активісти громадської організації "Територія Карпат" в рамках акції "Мандруючи Космачем".

Про завершення робіт повідомив на своїй сторінці у Facebook один з ініціаторів акції Василь Книшук, передає Зручно.Тревел.

"Були завершені роботи по встановленню основного туристичного стенду "Село Космач: карта-схема", який розташований в центральній частині села Космач. Встановлено інформаційно-пінзавальни стенди "Камінь Довбуша" на присілку Завоєли та "Гора Гаршиця", що біля перевалу Рунок на хребті Сиглін. Також було встановлено дороговкази на присілки Центр, Горішнє, Облаз, Рунок. Оглядовий майданчик, що знаходиться під вершиною Гаршиця, теж не був обділений увагою і став більш доступним для поціновувачів краєвидів Космача", – розповів Василь Книшук.

За його словами, в реалізації проекту активістам допомагали представники обласної та місцевої влади, працівники Колормийського педагогічного коледжу та Національного природного парку "Гуцульщина", місцеві підприємці та мешканці села.

Акцію "Мандруючи Космачем" активісти розпочали ще у середині серпня. Тоді вони пройшли усі маршрути, щоб визначити місця розміщення вказівників та інформаційних стендів. Допомагав їм у цьому, зокрема, автор та видавець туристичних карт Василь Гутиряк.