Logo
23 Вересня 2019, 14:49

Туркмен, якого підозрюють у вбивстві студентки хоче нічний арешт, щоб ходити на пари

Богородчанський районний суд відмовив у клопотанні адвоката Ельдара Астанова і продовжив цілодобовий домашній арешт на 2 місяці.

Богородчанський районний суд відмовив у клопотанні адвоката Ельдара Астанова і продовжив цілодобовий домашній арешт на 2 місяці.

Змінити цілодобовий домашній арешт на нічний просить Ровшанбек Розметов, адвокат Ельдара Астанова, якого підозрюють у вбивстві студентки медичного університету, аргументуючи тим, щоб його підзахисний міг відвідувати університет, пише Типовий Франківськ із посиланням на UAКарпати.

Також просить повернути обвинувальний акт прокурору, щоб той усунув недоліки.

Про це він повідомив на засіданні, яке у ці хвилини триває у Богородчнському районному суді. Натомість прокурор Сергій Боровик подав клопотання про зміну запобіжного заходу на тримання під вартою.

До слова, 5 вересня колегія суддів, яка розглядали справу в Івано-Франківському міському суді, заявила про самовідвід. Тепер справу розглядають у Богородчанському районному суді

Нагадаємо, тіло Дішлі Елі Зія було виявлено, 12 червня 2017 року в ставку села Світанок, Рогатинського району у валізі. Дівчина зникла 1 червня, до поліції про зникнення повідомили 5 червня. За підозрою умисного вбивства у порядку ст.208 КПК затримали студента з Туркменістану, одногрупника потерпілої 1988 р.н. Суд допитав у справі уже кількох свідків.