Logo
25 Грудня 2020, 18:44

У Богородчанах відкрили дитячий садок за понад 12 мільйонів гривень

Сьогодні, 25 грудня, у Богородчанах відкрили дитячий садочок «Сонечко».

З цієї нагоди на урочистості завітав заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей, представники місцевої влади та громадськості.

«Майбутнє України залежить від того, як ми дбаємо про підростаюче покоління. Одне з наших пріоритетних завдань – створити умови для повноцінного розвитку дітей. Завдяки проєкту Президента «Велике будівництво» богородчанські дошкільнята отримали можливість комфортно виховуватися у новому, сучасному дитсадку. Відкриття цього дошкільного закладу є важливою подією для громади, на яку довго чекали і батьки і діти. Максимально охопити дітей дошкільною освітою – саме це завдання над яким ми працюємо», - зауважив, вітаючи громаду,  Євген Фербей.

Також посадовець побажав бородчанцям успіхів у реалізації наступних цікавих проєктів, досягнень у соціально-економічному розвитку та наголосив, що відкриття цього садочка – це результат об’єднання зусиль влади та громади.

Важливо зазначити, що дитячий садок «Сонечко» найближчим часом зможуть відвідувати 140 дітей, він розрахований на шість груп.

Слід додати, що кошторисна вартість об’єкту становить 12 млн 308,735 тис.грн. Із Державного фонду регіонального розвитку виділено 6 млн 8 тис. грн. та близько 5 млн. 498 тис. грн. коштів Богородчанської селищної  ради. За кошти обласного бюджету придбано меблі та м’який інвентар на суму 482,734 тис. гривень.

Детальніше про хід спорудження об’єктів в Івано-Франківській області у рамках Національної програми «Велике будівництво» можна переглянути за посиланням