Logo
14 Жовтня 2023, 16:20

У британській розвідці припустили, що росія може припинити блокувати український експорт

Армія РФ боїться втратити Чорноморський флот, тому ризик залишитися без кораблів «перевищує бажання Москви блокувати український експорт Чорним морем», йдеться в повідомленні Міністерства оборони Британії.

Як зазначає розвідка, після серії ударів у серпні та вересні 2023 року, Чорноморський флот, «швидше за все, подвоїв свою оборону». Росія перебазувала кораблі та підводні човни, зокрема ракетоносії, із Севастополя до Новоросійська, кажуть у Міноборони Британії.

Крім того, за даними розвідки, росія змушена захищатися від надводних дронів, атак безпілотників та ракетних ударів України, однак, Чорноморський флот продовжує запускати ракети по Україні. Розвідка вважає, що російські військові можуть це робити і зі східної частини Чорного моря.

«Ризик подальших військових втрат і жахливих політичних наслідків відвертої атаки російськими військово-морськими силами на торгове судноплавство, швидше за все, переважить будь-який виграш від спроби змусити блокувати торгівлю в Україні», – йдеться у зведенні розвідки.

 

 

 

Фото з відкритих джерел