Logo
24 Травня 2019, 21:14

У Брошневі відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

Сьогодні, 24 травня, у селі Брошнів подвійне свято – останній дзвінок та відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Стрічку урочисто перерізали голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, в.о. Брошнівського старостинського округу Ігор Шищак та директор Брошнівської гімназії Любов Кажук.

Про це повідомляють на сайті Брошнів-Осадської ОТГ, пише Типовий Франківськ.

Безумовно, це є знаковою подією для села. Адже сучасний спортивний майданчик – це чудова можливість для дітей активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку.

Завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі завершено будівництво майданчика, яке громада села Брошнів розпочала власними силами та за підтримки ТзОВ "Ґудвеллі Україна" ще у 2016 році. Тоді зробили те, на що вистачило грошей: підготували основу та спорудили огорожу. А цьогоріч, весною, за сприяння голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва, за підтримки депутатського корпусу з місцевого бюджету Брошнів-Осадської ОТГ було виділено 230 тисяч гривень на придбання тафтингового покриття(штучна трава), резинового грануляту, волейбольного стенду, сітки, гандбольних воріт із сіткою.

Отець Василь Пастернак освятив спортивну споруду, закликав шкільну родину до спільної молитви та поблагословив майданчик.

За словами голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва, відкриття таких сучасних майданчиків є надзвичайно важливою справою.

«Діти – це наше майбутнє. Створюючи умови для активного дозвілля, ми пропагуємо здоровий спосіб життя, таким чином заохочуємо їх ще з юного віку займатися спортом», – наголосив очільник ОТГ.

Назарій Іванів подякував громаді села Брошнів, меценатам, активним людям, які долучилися до цієї доброї справи.

Слова вдячності голові Брошнів-Осадської ОТГ Назарію Іваніву за чудовий подарунок дітям до літніх канікул адресували директор місцевої гімназії Любов Кажук та в.о. Брошнівського старостинського округу Ігор Шищак.

Попереду три місяці активного відпочинку. Діти уже з нетерпінням чекають, коли ж зможуть випробувати свої спортивні здібності на сучасному спортмайданчику.